AKTUALNOŚCI

DŻEM SYMFONICZNIE - WIELKI KONCERT! WIELKIE PRZEBOJE!

piątek, 4 października 2013

Jeden z najważniejszych zespołów polskiej sceny rockowo-bluesowej 12 października zagra swoje największe hity z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej w Sali Kongresowej w Warszawie!

Dżem to legenda. To fenomen. To mistrzostwo gatunku. Pomimo perypetii losowych i trudnych doświadczeń grupa od lat pozostaje wierna własnemu stylowi i gra dokładnie to co gra nam wszystkim w duszy - porządnego prawdziwego i szczerego BLUESA.

Każdy koncert jest jak opowieść o naszym zwykłym życiu. Każdy utwór przywołuje obrazy wspomnienia uczucia i sprawia że na nowo wracamy do tego co w naszym życiu było i jest istotne. Czasem jest to ból czasem uniesienie czasem nadzieja czasem zwątpienie i strata - bez znieczulenia jakże to pięknie zagrane. Tak jak dla człowieka życie jest wszystkim co ma tak i muzyka Dżemu jest jedynym w swoim rodzaju i niepowtarzalnym zjawiskiem.

Fenomenalny kontakt z publicznością umiejętność stworzenia absorbującego w stu procentach nastroju maestria instrumentalna i swoboda partii solowych sprawia że publiczności zawsze jest mało Dżemu w składzie: Adam Otręba (gitara) Beno Otręba (gitara basowa) Jurek Styczyński (gitara) Zbyszek Szczerbiński (perkusja) Janusz Borzucki (klawisze) oraz Maciej Balcar (wokal harmonijka)'

12 października 2013 r.
WARSZAWA - Sala Kongresowa
Godz. 19.00

Dżem Symfonicznie
/dat/aktualnosci/000000/000000090/images/a2645c656159dbe.jpg )
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ