AKTUALNOŚCI

MUCHY na żywo – jesienna trasa koncertowa

wtorek, 1 października 2013

Ostatni rok w wykonaniu zespołu MUCHY był bardzo intensywny. Zespół wydał nowy album (pt. 'chcecicospowiedziec') nakręcił film fabularno-dokumentalny zagrał dwie duże trasy klubowe występował na festiwalach (m.in. Jarocin Orange Warsaw Festival).

Tej jesieni MUCHY znowu wyruszą w Polskę na koncerty klubowe którymi zamkną etap 'chcecicospowiedziec'. Na żywo będziemy mogli usłyszeć praktycznie cały ostatni album (m.in. 'nie przeszkadzaj mi bo tańczę' 'zamarzam') największe przeboje z wcześniejszego okresu działalności zespołu (m.in. 'Przesilenie' 'Miasto doznań') ale również zupełnie nowe kompozycje które po raz pierwszy zostaną zaprezentowane publiczności.

Zespół zapowiada że jeszcze w tym sezonie światło dzienne ujrzy nowy singiel który będzie pierwszą zapowiedzią kolejnego albumu!

Muchy

05.10 - Kraków Kwadrat (+ Zabili Mi Żółwia i Format C)
11.10 - Białystok FAMA (+ Ocean Of Noise i Peter J. Birch)
12.10 - Łódź Stereo Krogs
13.10 - Wrocław Łykend (+ Blue Balls Effect)
14.11 - Toruń Lizard King
15.11 - Gdynia Ucho - PifPaf Music Festival
16.11 - Bydgoszcz Estrada
17.11 - Płock Rock69
26.11 - Warszawa Hard Rock Cafe

Szczegóły trasy koncertowej:
www.facebook.com/muchyband

 

 

Od 2006 roku wydali trzy świetnie przyjęte płyty kilka singli z bogatą radiową historią i odwiedzili wszystkie najważniejsze festiwale w tym kraju. Dwukrotnie gościli na głównej scenie gdyńskiego Openera OFF Festivalu oraz w Jarocinie. Z pewnością jeden z najważniejszych zespołów młodszego pokolenia i znak rozpoznawczy lat 'zerowych' w Polsce. Od 'Miasta doznań' i 'Galanterii' po 'Przesilenie' i 'Nie przeszkadzaj mi bo tańczę' - pierwsza fala zespołów wypromowanych w Internecie i historia najnowsza polskiego rokendrola. 18 września 2012 ukazał się trzeci album Much - 'chcecicospowiedziec'. To wydawnictwo oprócz nowej muzyki zawiera płytę dvd z filmem fabularno-dokumentalnym o zespole. Singiel z tego albumu - utwór 'Zamarzam' - momentalnie wspiął się na szczyty list przebojów. Obecnie Muchy występują w składzie: Michał Wiraszko (wokal gitara) Tomasz Skórka (bas) Damian Pielka (gitara) Łukasz Stachowiak (perkusja) i Krzysztof Zalewski-Brejdygant (gitara klawisze śpiew).

www.muchy.net

/dat/aktualnosci/000000/000000089/images/a3b58a11c20bc46.jpg )
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ