AKTUALNOŚCI

Koncert Justyny Steczkowskiej w warszawskim klubie Stodoła

wtorek, 15 maja 2012

Podziel się na Facebooku

Kino Polska Muzyka zaprasza na koncert Justyny Steczkowskiej w warszawskim klubie StodołaJuż 25 maja na scenie klubu Stodoła zagra Justyna Steczkowska. Będzie to pierwszy koncert promujący najnowsza płytę artystki pt. XV. Tym samym Justyna rusza w trasę koncertową którą rozpoczyna właśnie koncert w warszawskim klubie.

Justyna Steczkowska to na polskiej scenie postać wyjątkowa niezwykle utalentowana i wszechstronna. Jej bezkompromisowy sposób bycia już nie raz dał pstryczka w nos słuchaczom którym wydawało się że Artystka w końcu zdecydowała się podążać w określonym kierunku muzycznym i wizualnym. Tym czasem z każdym projektem Justyna jest inna jak kameleon zmienia kolory i formy ekspresji. Jedyne co nie ustaje to jej ogromny talent i aura tajemnicy którą oczarowuje każdego wrażliwego słuchacza.

Najnowsza płyta 'XV' to dla artystki projekt szczególnie ważny. Jej największe przeboje zostały przez nią zaśpiewane raz jeszcze i na nowo zaaranżowane przez młodych producentów Przedstawia w nich dwoistość ludzkiej natury. Dwa różne światy skrajne emocje dobro i zło. Artystka zestawia elektryczny burzliwy ciemny i drapieżny wszechświat dźwięków z uwrażliwionym melancholijnym wzniosłym balansującym na pograniczu sakralności. Steczkowska elektryzuje i przenika wrażliwość człowieka. Podczas koncertu nieustannie się zmienia czarując swoim głosem który wydaje się nie mieć żadnych ograniczeń.

25 maja
Klub Stodoła ul. Batorego 10 Warszawa
Wejście: 19:00
Start: 20:00

/dat/aktualnosci/000000/000000050/images/7108a6b65faaebc.jpg )
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ