AKTUALNOŚCI

Audycje Kino Polska Muzyka

czwartek, 8 września 2011

Szafa gra
Polskie teledyski retro. Piosenki z lat 80. i 90. w wykonaniu znanych i lubianych piosenkarzy oraz kultowych polskich zespołów które zdobywały serca publiczności z równym powodzeniem co szczyty list przebojów.

Młoda Polska
Audycja rozrywkowa w której śledzimy twórczość zarówno debiutantów jak i dobrze już znanych muzyków młodego pokolenia. Na antenie Kino Polska Muzyka przyglądamy się temu co interesujące i wartościowe na młodej polskiej scenie muzycznej.

Już nie zapomnisz mnie
O niezapomnianych utworach z przedwojennych komedii i melodramatów opowiada znawca polskiego kina Stanisław Janicki. Liryczne pełne temperamentu piosenki zachwycają swoją świeżością kolejne pokolenia kinomanów i są niedoścignionym wzorcem przebojów polskiej muzyki rozrywkowej.

Leksykon polskiej muzyki rozrywkowej
Kompendium wiedzy o historii polskiej sceny rozrywkowej. Portrety wybitnych artystów oraz przełomowe wydarzenia muzyczne wzbogacone o archiwalne materiały filmowe teledyski oraz rejestracje koncertów.

Taśmoteka
Kino fabularne i dokumentalne o tematyce muzycznej: sylwetki polskich piosenkarzy kompozytorów i autorów tekstów. Polska i światowa kinematografia z ilustracja muzyczną rodzimych twórców. Gwiazdy estrady w najlepszych kreacjach filmowych.

Rzeczy znalezione
Panorama polskiej kultury: Polska Kronika Filmowa archiwalne rejestracje koncertów oraz unikatowe krótkie formy dokumentalne. Podróż w przeszłość w świat przedwojennych szlagierów piosenki żołnierskiej przebojów estrady i kabaretu z minionych dekad.

/dat/aktualnosci/000000/000000005/images/1c98486ac0e715e.jpg );
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ