AKTUALNOŚCI

Trzeci sezon „Wyznań Gwiazd” w Kino Polska Muzyka

piątek, 7 lutego

Trzeci sezon Wyznania Gwiazd

Jakie mają marzenia? Jak spędzają wolny czas? Co zabraliby na bezludną wyspę? Kogo podziwiają, a kto ich denerwuje? Czy zachowują prezenty od fanów? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą gwiazdy polskiej sceny muzycznej na antenie Kino Polska Muzyka. Już 8 lutego premiera nowego sezonu „Wyznań Gwiazd”.

W trzecim sezonie programu „Wyznania Gwiazd” Agata Solarska znów weźmie artystów w krzyżowy ogień pytań. W pierwszym odcinku poznamy sekrety Ani Wyszkoni, Krzysztofa Kiljańskiego, Mietka Szcześniaka i Andrzeja Adamiaka, wokalisty zespołu Rezerwat.

W kolejnych odcinkach gośćmi programu będą Ewelina Lisowska, Tomasz Szczepanik z Pectus, Eleni, Piotr Cugowski, Kasia Kowalska, Bartek Wrona, Sidney Polak, Sławomir, Małgorzata Ostrowska, Marcin Sójka, Krzysztof Jaryczewski z Oddziału Zamkniętego i John Porter. Dowiemy się m.in., która z gwiazd mogła zostać stolarzem, kto wozi całą walizkę kosmetyków, z kim można trenować sporty walki, a kto unika sportu w ogóle. W programie nie zabraknie również największych przebojów zaproszonych artystów. 

Premierowe odcinki w Kino Polska Muzyka w każdą sobotę o 17:00, a powtórki w niedziele i poniedziałki o tej samej godzinie.

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ