AKTUALNOŚCI

Kino Polska Muzyka wybierze polski hit lata 2018!

czwartek, 16 sierpnia 2018

 

W piątek, 17 sierpnia, rozpocznie się głosowanie na hit lata 2018 Telewizji Kino Polska Muzyka. Wybrane przez widzów przeboje zostaną zaprezentowane w programie „Hity Lata 2018!” na antenie Kino Polska Muzyka. Premiera programu w sobotę, 25 sierpnia, o godz. 18:00.

Swój ulubiony polski przebój lata Telewizji Kino Polska Muzyka będzie można wybrać zarówno na stronie internetowej Kinopolskamuzyka.pl, jak i podczas 5. Olsztyn Green Festivalu, który odbędzie się nad jeziorem Ukiel w Olsztynie już w najbliższy weekend. Na terenie festiwalu będzie zorganizowana specjalna strefa muzyczna Kino Polska Muzyka i pojawią się hostessy z tabletami, które umożliwią głosowanie. Impreza potrwa od piątku, 17 sierpnia, do soboty, 18 sierpnia. Kino Polska Muzyka jest patronem medialnym Olsztyn Green Festivalu.

Głosowanie na hity lata 2018 Kino Polska Muzyka potrwa do czwartku, 23 sierpnia. Wybrane przeboje zostaną zaprezentowane w programie „Hity Lata 2018!” na antenie Kino Polska Muzyka w sobotę, 25 sierpnia, o godz. 18:00. Powtórkę programu będzie można zobaczyć w niedzielę, 26 sierpnia o 10:00.

5. Olsztyn Green Festival to dwudniowa impreza muzyczna, podczas której wystąpią popularni polscy artyści, m.in. Dawid Podsiadło, Brodka, Kortez, Varius Manx, Natalia Nykiel, COMA, niXes, Bisz/Radex. Festiwal ma miejsce na plaży miejskiej nad jeziorem Ukiel w Olsztynie i promuje wartości ekologiczne.

GŁOSUJ NA HIT LATA 2018!

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ