AKTUALNOŚCI

Kino Polska Muzyka zaprasza na koncert

piątek, 6 kwietnia 2012

Podziel się na Facebooku

KSU CELA NR. 3 NANCY & GARAGE 11'' W WARSZAWIE 14.04!

KLUB FONOBAR i STREET BROTHERHOOD PROD./ONIT prezentuje koncert bieszczadzkiej grupy:

- KSU (punk rock - Ustrzyki Dolne)

Zespół podczas swojej ponad 30-letniej działalności oficjalnie wydał 11 płyt. Oprócz tego ukazało się ponad 30 pirackich i bootlegowych wydawnictw - głównie z materiałami koncertowymi. Jedynym członkiem zespołu który znajduje się w nim od jego założenia jest Eugeniusz 'Siczka' Olejarczyk. Zespół początkowo wykonywał typową muzykę punkrockową i z tym nurtem jest powszechnie utożsamiany z czasem jednak wykształcił własny styl bliższy szeroko pojętemu rockowi. Grupa została założona w 1977 roku w Ustrzykach Dolnych.

- CELA NR. 3 (punk rock - Grudziądz)

Cela nr 3 - polski zespół punkrockowy. Grupa zainspirowana przez takie legendarne kapele jak: Ramones Sham 69 czy Buzzcocks powstała w 1985 roku w Grudziądzu jako 'Zanik pamięci'. W roku 1986 w pociągu którym zespół wybierał się na koncert do pobliskiego Torunia doszło do awantur co skutkowało przymusowym pobytem w grudziądzkim areszcie. Niejako na pamiątkę tamtego wydarzenia grupa zmieniła swoją nazwę na 'Cela nr 3'.
W ciągu ponad 21 lat wspólnego grania ukazało się 6 wydawnictw na których zawarto wiele przebojów śpiewanych do dziś przez tysiące fanów m.in 'Kwiaty' 'Cela nr 3' 'Sham 69' 'Czy to ważne?' 'Piwo'.

- NANCY & GARAGE 11'' (punk rock - Warszawa)

Martyna Załoga znana z Nancy Regan i Nowego Światu (ex-Kryzys Brygada Kryzys) oraz żoliborski GARAGE 11'' po raz pierwszy wystąpią we wspólnym projekcie na kwietniowym koncercie. 'Brokatowy' zespół powstał w 2009 roku w zimnym garażu na warszawskim Żoliborzu. Dotychczas nagrali i wydali dwa wydawnictwa EP oraz nagranie na setkę pojawili się na składance Warsaw Hardcore Punk Attack. Obecnie młócą w składzie: Brokat - gitara/vocal Bim - gitara/ vocal Kuba - bas Pietrzyk - perkusja. Wokalista zespołu jest powszechnie znany ze skłonności sadomasochistycznych - jest tak alternatywny.

DATA: 14 KWIETNIA 2012 R. (SOBOTA)
MIEJSCE: KLUB FONOBAR UL. WAWELSKA 5 WARSZAWA
BILETY: 35 ZŁ W PRZEDSPRZEDAŻY / 45 ZŁ W DNIU KONCERTU
START: 18:00

Strona koncertu na Facebook''u

/dat/aktualnosci/000000/000000044/images/a6aa1ccea384c13.jpg )
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ