AKTUALNOŚCI

Lista Śląskich Szlagierów w telewizji Kino Polska Muzyka

wtorek, 2 sierpnia 2016

Popularną na Śląsku Listę Śląskich Szlagierów będzie można oglądać od 6 sierpnia w ogólnopolskiej telewizji muzycznej Kino Polska Muzyka.

Lista Śląskich Szlagierów - szlagierowo.pl to ranking najlepszych utworów o charakterze rozrywkowo biesiadnym, tylko i wyłącznie śląskich wykonawców. Program prowadzi Eugeniusz „Geno” Witek, znany na Śląsku prezenter, kabareciarz i aktor.  

Eugeniusz Witek

W telewizji Kino Polska Muzyka listę będzie można oglądać w każdą sobotę o godz. 19:00 (powtórki w niedziele o 14:00). Widzowie mogą głosować na swoje ulubione utwory SMS-owo. Premierowy odcinek stacja pokaże w najbliższą sobotę, 6 sierpnia, o 19:00.

Kino Polska Muzyka to jedyna stacja muzyczna prezentująca tylko największe polskie przeboje lat 70., 80., 90. oraz współczesne hity. Kanał dostępny  jest w ofertach operatorów kablowych i satelitarnych w całej Polsce, m.in. nc+, Cyfrowego Polsatu, Orange, UPC, Vectry, Multimedia Polska, Netii, a także w śląskich kablówkach, m.in.: Elsat i SGT – Jambox. Stację można oglądać również online w serwisach VoD: Ipla oraz FilmBox Live.

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ