AKTUALNOŚCI

Koncert Enej i Lista Śląskich Szlagierów w Kino Polska Muzyka

wtorek, 26 lipca 2016

W sierpniu telewizja Kino Polska Muzyka przygotowała dla swoich widzów nowy ranking muzyczny – Listę Śląskich Szlagierów. W cyklu Koncertów z Przystanku Woodstock stacja wyemituje występ zespołu Enej. 

W woodstockowym cyklu koncertowym Kino Polska Muzyka pokaże w pierwszy czwartek sierpnia występ Enej z 2011 r. Piotr „Lolek” Sołoducha, lider zespołu, powiedział, że to właśnie od tego koncertu zaczęła się popularność grupy. W tym samym roku przebój „Radio hello” zdobył szczyty list przebojów, z których zespół nie schodzi do tej pory. Enej to energetyczna  bomba, a ten koncert Kino Polska Muzyka wybrała specjalnie z myślą o półmetku wakacji.

W sierpniu na antenie stacji pojawi się nowość – Lista Śląskich Szlagierów – szlagierowo.pl. W każdą sobotę o 19:00 Kino Polska Muzyka pokaże bieżące zestawienie najlepszych śląskich wykonawców muzyki szlagierowo-biesiadnej. Lista zdobyła już dużą popularność na Śląsku, teraz ma szanse zjednać sobie widzów z całej Polski.  Na swoje ulubione przeboje będzie można głosować smsowo. Premiera 6 sierpnia.

Stacja przygotowała też specjalną ramówką na święto narodowe 15 sierpnia. Podczas gdy ulicami wielu miast przejdą parady wojskowe, na antenie Kino Polska Muzyka odbędzie się parada muzyczna. Będą to największe polskie przeboje różnych gatunków i z różnych lat – czyli to, w czym specjalizuje się Kino Polska Muzyka.

Na antenie nie zabraknie też tradycyjnie największych polskich przebojów lat 70., 80., 90. i współczesnych hitów oraz rozrywkowej, wakacyjnej muzyki.

Kiedy oglądać:                         

Koncert Enej – 4 sierpnia, godz. 22:00; 7 sierpnia, godz. 21:00

Lista Śląskich Szlagierów – soboty, godz. 19:00 (powtórki: niedziele, godz. 14:00)

Parada Polskich Przebojów – 15 sierpnia, godz. 12:00 i 16:00.

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ