AKTUALNOŚCI

Składanka jedyna w swoim rodzaju - "Polish Songs & The City"

czwartek, 2 czerwca 2016

Wyjątkowa seria „& The City. Platinum Edition” to uczta dla melomana, stworzona i sygnowana przez Piotra Metza. To niebywała okazja, żeby posłuchać największych wykonawców muzyki polskiej w jednym miejscu. Obok takich sław jak kultowy Perfekt czy Andrzej Zaucha pojawiają się wykonawcy muzyki współczesnej między innymi Brodka, Zakopower, Smolik czy Indios Bravos.

Jest to idealna składanka dla melomanów którzy cenią sobie wielowymiarowość muzyki i nie chcą zamykać się na jeden określony gatunek. Znajdziemy tu klasykę polskiego rocka, pop, reggae i najpiękniejsze polskie ballady, które każdemu słuchaczowi przypomną najpiękniejsze chwile życia i skłonią do refleksji.

Cykl „& The City”, to wyselekcjonowane utwory z różnych gatunków muzycznych. Wydawnictwu charakteru dodaje niebanalne opakowanie i prosty a zarazem elegancki design albumu. Znakami rozpoznawczymi wydawnictwa są: najlepsi wykonawcy, najpopularniejsze utwory i najznamienitsze kompozycje. Znakami rozpoznawczymi wydawnictwa są: najlepsi wykonawcy, najpopularniejsze utwory i najznamienitsze kompozycje.

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ