AKTUALNOŚCI

Czerwiec w Kino Polska Muzyka

wtorek, 31 maja 2016

Paulina Gawęda z Blue Cafe, Łukasz Zagrobelny i Andrzej Krzywy spróbują swoich sił w kulinarno-muzycznym show „Gwiazdy na talerzu”. Czy uda im się zyskać uznanie szefów kuchni? Dowiemy się w czerwcu w Kino Polska Muzyka.

W czerwcu w telewizji Kino Polska Muzyka zobaczymy kolejne odcinki „Gwiazd na talerzu” – nowej produkcji własnej stacji. W programie gwiazdy muzyczne wcielają się w kucharzy i przygotowują dania z restauracyjnych kart pod okiem szefa kuchni. Kulinarne spotkanie jest pretekstem do ciekawych opowieści o muzyce i gotowaniu oraz najnowszych planach muzyków. W każdym odcinku nie zabraknie również dużej dawki muzyki . W czwartym odcinku Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal z Blue Cafe zmierzą się z chińską sztuką kulinarną (premiera 1.06.). W kolejnej części Łukasz Zagrobelny przygotuje śródziemnomorskie Ceviche z dorady (premiera: 8.06.). Wspierać będzie go dyrektor Teatru Muzycznego Roma Wojciech Kępczyński. W szóstym, ostatnim odcinku serii, wystąpi Andrzej Krzywy, lider De Mono (premiera: 15.06.). Program prowadzi Agata Solarska - dziennikarka telewizyjna, wieloletnia gwiazda musicalu „Metro”.  „Gwiazdy na talerzu” można oglądać w środy o godz. 22:00, soboty o 12:00 i niedziele o 20:00.

W ramach cyklu koncertów z Przystanku Woodstock Kino Polska Muzyka zaprezentuje w pierwszy czwartek czerwca występ Kamila Bednarka z 2014 r. – pierwszy raz w telewizji! Ten koncert zwyciężył w 2014 plebiscycie woodstockowej publiczności, która co roku wybiera najlepsze występy podczas Przystanku Woodstock. Kamil Bednarek, obdarzony głosem rodem z Jamajki oraz wyjątkową energią i radością, rozbujał setki tysięcy fanów. Występowi niecodziennego charaktery dodały niezwykłe efekty świetlne. To wszystko sprawia, że ten koncert doskonale się słucha i ogląda.

W czerwcowej ramówce Kino Polska Muzyka pojawi się więcej rozrywkowej muzyki. W dwóch nowych pasmach: porannym „Obudź się i tańcz!” i niedzielnym „Tak się bawi cała Polska” usłyszymy mix tanecznych przebojów z pogranicza popu, rocka i dance. Na antenę wraca program „Największe Polskie Przeboje”, który będzie można oglądać od poniedziałku do soboty w południe.

Kiedy oglądać:

  • Koncert Kamila Bednarka z Przystanku Woodstock 2014 – 2.06. godz. 22:00, 5.06. godz. 22:00
  • Gwiazdy na talerzu – środy  godz. 22:00; soboty godz. 12:00; niedziele  godz. 20:00
  • Tak się bawi cała Polska – niedziele godz. 14:00
  • Obudź się i tańcz! – codziennie godz. 8:00 – 10:00
  • Największe Polskie Przeboje – poniedziałek – sobota godz. 12:00 – 14:00
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ