AKTUALNOŚCI

Perfect "The Greatest Hits" - premiera 20 maja

wtorek, 17 maja 2016

20 maja 2016 r. odbędzie się premiera albumu CD z największymi przebojami zespołu "Perfect" pt. "The Greatest Hits". Na przełomie czerwca i lipca wydawnictwo ukaże się w wersji Long Play.

Zespół Perfect to legenda polskiej sceny rockowej. Od ponad 35 lat z powodzeniem muzycznie wychowuje kolejne pokolenia fanów.  Ma na swoim koncie 8 płyt monograficznych, płyty koncertowe i setki zagranych koncertów dla pełnych sal. Teraz podsumuje swój dorobek składanką "The Greatest Hits".

„The Greatest Hits”  to 30 bardzo ważnych piosenek w ponad 35-letniej historii zespołu Perfect. To kwintesencja polskiego rocka na dwóch niezwykłych płytach. Zespół Perfect jak dobre wino – im starsi tym lepsi. Dziś nie muszą już nikomu nic udowadniać. Wciąż są niepokonani, a formy mogą pozazdrościć im młodsze pokolenia. Album "The Greatest Hits"  zawiera nagrania wyłącznie z oryginalnych studyjnych płyt zespołu, wśród nich takie znajdują się przeboje: Nie płacz Ewka, Niewiele Ci mogę dac, Kołysanka dla nieznajomej, Niepokonani i te najnowsze Raz po raz czy Wszystko ma swój czas.

Początki Perfectu sięgają 1978 roku i zespołu o nazwie Perfect – Super Show And Disco Band. Jednak zespół Perfect z ostrzejszym muzycznym brzmieniem to dopiero rok 1980 i wielki rockowy boom, który wybuchł właśnie wtedy. Z okresu do 1983 roku pochodzą największe przeboje grupy: "Nie płacz Ewka", "Chcemy być sobą", "Ale wkoło jest wesoło", "Niewiele ci mogę dać", "Autobiografia". W 1993 roku zespół reaktywował się (bez dotychczasowego współzałożyciela i autora większości kompozycji Zbigniewa Hołdysa) i działa do dziś.

Perfect "The Greatest Hits"

CD 1
1.Lokomotywa z ogłoszenia
2. Nie płacz Ewka
3. Ale wkoło jest wesoło
4. Chcemy być sobą
5. Niewiele CI mogę dać
6. Idź precz
7. Autobiografia
8. A-kysz biała mysz
9. Wyspa drzewo zamek
10. Całkiem inny kraj
11. Adrenalina
12. Kołysanka dla nieznajomej
13. Bujanie w obłokach
14. Księżycowe dzieci
15. Idźcie do domu
16.  Niepokonani

CD 2
1. Vampiria de lux
2. Ten moment
3. Władca danych
4. Miłość rośnie w nas
5. EM
6. Wieczny dylemat
7. Kainowe pokolenie
8. Raz po raz
9. Trzeba żyć
10. Miętowy smak dobrych dni
11. Dar
12. Wszystko ma swój czas
13. Droga bez łez
14. Odnawiam dusze

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ