AKTUALNOŚCI

Technikalia - Juwenalia Politechniki Gdańskiej 7-13 maja

poniedziałek, 2 maja 2016

Od 7 do 13 maja potrwają Technikalia, czyli Juwenalia Politechniki Gdańskiej. Podczas Koncertu Głównego na Placu Zebrań Ludowych wystapią: T.Love, Happysad, Łąki Łan, Jelonek. 

 

 

Technikalia to tydzień wydarzeń zorganizowanych przez Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej. W tym czasie studenci będą mogli wziąć udział w licznych wydarzeniach organizowanych na terenie Kampusu oraz uczestniczyć w rejsach, rajdach i piknikach organizowanych poza nim przez Wydziałowe Rady Studentów. Całość zostanie zakończona w piątek, 13 maja na teranie Placu Zebrań Ludowych, gdzie odbędzie się Koncert Główny, na którym wystąpią jedne z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów. Na scenie wystąpią: Jelonek, Łąki Łan, Happysad oraz T.Love.

 

Podobnie, jak w roku ubiegłym Samorząd Studentów zadbał, aby na koncercie każdy student znalazł coś dla siebie. Osoby lubiące mocne brzmienia z pewnością nie odmówią sobie obecności w momencie, gdy na scenie pojawi się Jelonek, na którego koncercie będzie można usłyszeć w zdecydowanej większości muzykę instrumentalną z przewodnią rolą skrzypiec oraz instrumentów smyczkowych w rockowo metalowym towarzystwie gitar i perkusji.

Osoby lubiące niesamowicie energetyczne koncerty powinni pojawić się na występie Łąki Łan, którzy nie mają sobie równych w tworzeniu niezapomnianego widowiska okraszonego w kostiumy i performance sceniczny.

Na juwenaliową scenę do Gdańska powróci również grupa Happysad. Zespół ma na swoim koncie około tysiąca koncertów w całym kraju, 5 złotych płyt i dwie platynowe oraz rekordy frekwencji w kilkunastu popularnych klubach w Polsce. 


 

Koncert zamknie jeden z najpopularniejszych polskich zespołów - T.Love. W swojej ponad trzydziestoletniej historii wydali wiele utworów, które na stałe wpisały się w historię polskiej muzyki. Ze sceny będzie można usłyszeć największe przeboje, takie jak "I love you", "Stokrotka" czy "Warszawa".

Bilety można kupować w:
- budynek Bratniak, pokój 211 (pn-pt, 10:00-15:00)
- budynek Bratniak - biuro SSPG, pokój 216 (pn-pt, 15:00-20:00)
- salony sieci Empik*
- sprzedaż internetowa: eventim.pl*
*bilety sprzedawane w systemie eventim są droższe o 10% 

Harmonogram:

16:00 - otwarcie bram
16:30 - Koncert Zespołu Jelonek
18:00 - Koncert Zespołu Łąki Łan
19:30 - Koncert Zespołu Happysad
21:00 - Koncert Zespołu T.Love


Oficjalna strona Technikalia 2016: www.technikalia.gda.pl
www.facebook.com/technikalia
www.instagram.com/technikalia

#Technikalia #T16 #Technikalia16 #SSPG #SamorządDlaStudentów

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ