AKTUALNOŚCI

Edyta Bartosiewicz w Stodole - 26.04.

poniedziałek, 11 kwietnia 2016

Edyta Bartosiewicz wystąpi 26 kwietnia w Stodole razem ze swoim nowym projektem Edyta Bartosiewicz Acoustic Trio - UNPOPULAR. Widzowie Kino Polska Muzyka będą mogli zdobyć wejściówki na ten koncert na Facebooku.

Kompozytorka, autorka tekstów, aranżerka i producentka większości swoich utworów. Jej albumy sprzedały się w łącznym nakładzie ponad miliona egzemplarzy. 16 piosenek dotarło do pierwszego miejsca Listy Przebojów Programu Trzeciego. Poza karierą solową gościła także w nagraniach takich wykonawców jak: Róże Europy, Wojciech Waglewski, Acid Drinkers, Hey czy Kazik Staszewski.

Karierę solową rozpoczęła w 1992 roku albumem Love. Magiczny nastrój debiutanckiego wydawnictwa był zapowiedzią prawdziwej rewolucji, którą Bartosiewicz wywołać miała w kolejnych latach swojej działalności. Druga płyta wokalistki pt. Sen(1994) to już wielka dawka liryzmu i ekspresji – krążek odniósł ogromny sukces, sprzedając się w nakładzie 600 tysięcy egzemplarzy. Następna płyta Szok’n’Show (1995) j, pokryła się podwójną platyną , a kolejne albumy : Dziecko (1997) i Wodospady (1998) tylko potwierdziły wysoką pozycję Artystki na polskiej scenie muzycznej.

Na początku XXI wieku Bartosiewicz wycofała się z aktywnej działalności muzycznej wskutek problemów zdrowotnych. W tym czasie jednakże wzięła udział w kilku projektach kolegów z branży jak np. duet z Krzysztofem Krawczykiem w piosence Trudno ta' czy wspólny występ z  Myslovitz w utworze Chciałbym umrzeć z miłości w trakcie jubileuszu z okazji 10-lecia zespołu. W 2010 r. Artystka zagrała jako headliner na ORANGE WARSAW FESTIVAL, gdzie supportowała ją m.in. Courtney Love. 2013 rok przyniósł długo oczekiwane wydawnictwo Edyty Bartosiewicz pt. Renovatio. Płyta została bardzo dobrze przyjęta przez fanów i krytykę, sprzedała się w platynowym nakładzie. Ostatnim wydawnictwem w dorobku Artystki jest dwupłytowy album Love & more... Składa się z reedycji płyty Love oraz krążka, na którym znajdą się takie utwory, jak Opowieść,  Pomyśl o mnie czy Niewinność (wersja singlowa z 2002 roku), a także nieznane i nigdy wcześniej nie publikowane materiały.

5 listopada 2015 w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku Bartosiewicz zainaugurowała działalność koncertową nowego projektu Edyta Bartosiewicz Acoustic Trio - UNPOPULAR granego w składzie : Romuald Kunikowski - fortepian, akordeon, Maciej Gładysz - gitara, Edyta - gitara, voc. To właśnie w tym składzie artystka wystąpi 26 kwietnia w warszawskiej Stodole.

Telewizja Kino Polska Muzyka objęła patronatem ten koncert.

TIMETABLE:

19:00 - otwarcie klubu
20.00 - rozpoczęcie koncertu
Edyta Bartosiewicz Acoustic Trio – UNPOPULAR

BILETY:
Przedsprzedaż – kat. I: 120pln, kat. II: 105pln, kat. III: 90pln
W dniu koncertu: – kat. I: 130pln, kat. II: 115pln, kat. III: 100pln
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.eBilet.pl, www.Eventim.pl, www.TicketPro.pl

* Dla wygody widzów w sprzedaży dostępne są tylko miejsca siedzące. Bilety można kupić TUTAJ.

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ