AKTUALNOŚCI

Beata i Bajm - trasa koncertowa BINGO TOUR

środa, 10 lutego 2016

Niekwestionowana królowa polskiej sceny muzycznej – Beata Kozidrak rusza z zespołem Bajm w ogólnopolską trasę koncertową BINGO TOUR. Pierwszy koncert odbędzie się w Warszawie w Walentynki. Trasa potrwa 11 grudnia.

Koncerty Bajm przyprawiają o szybszy rytm bicia tysiące serc. Każdy występ to spektakularne show koncertowe, oparte na wyjątkowej nici porozumienia z publicznością, które Beata Kozidrak & Bajm, solidnie budowali przez lata.

Nieprzejednana siła muzyki legendarnego zespołu zawita do ponad 16 polskich miast. Poza Warszawą odwiedzi między innymi do Katowice, Gdańsk, Wrocław, Łódź i Poznań. To będą Beata & Bajm, jakich nie znacie... Zupełnie nowe, premierowe piosenki Beaty Kozidrak i przeboje z jej wcześniejszych albumów oraz legendarne hity Bajmu gwarantują niezapomniane emocje! Ta trasa, to połączenie scenicznego "ja" Beaty Kozidrak i pop-rockowego brzmienia Bajmu w otoczeniu produkcji koncertowej z użyciem najnowocześniejszej techniki.

Telewizja Kino Polska Muzyka objęła patronatem trasę koncertową BINGO TOUR. Bilety na koncerty będzie można zdobyć na Facebooku Kino Polska Muzyka.

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ