AKTUALNOŚCI

Luty w Kino Polska Muzyka

czwartek, 28 stycznia 2016

Nowa, codzienna lista przebojów, walentynkowy ranking piosenek o miłości, weekend z gwiazdami i koncert T.Love – tak będzie wyglądał luty w telewizji Kino Polska Muzyka.

Wszyscy kochają listy przebojów! Z tą myślą Kino Polska Muzyka przygotowała na luty nowość. „Najlepsza lista” będzie codziennym rankingiem utworów z lat 80. i 90., tworzonym na podstawie głosów widzów. W odróżnieniu od tradycyjnych list przebojów, prezentujących nowości, w tej będzie można usłyszeć ulubione, ponadczasowe piosenki. Emisja od poniedziałku do piątku o 10:00 i 19:00.

W lutym na antenie Kino Polska Muzyka nie zabraknie też specjalnych wydarzeń. Z okazji Walentynek stacja wspólnie ze swoimi widzami przygotuje ranking „40 najpiękniejszych piosenek o miłości”. Zestawienie będzie można zobaczyć 13 lutego o 14:00 oraz 14 lutego o 18:00. W sam raz na romantyczną randkę.

18 lutego o 22:00 i 21 lutego o 18:00 Kino Polska Muzyka pokaże koncert zespołu T.Love zarejestrowany w 2004 roku na Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. To kolejny z woodstockowych koncertów, które w tym roku będzie można zobaczyć w Kino Polska Muzyka. Największe przeboje i energia Muńka Staszczyka zapewnią doskonałą rozrywkę i usatysfakcjonują każdego fana T.Love. 

W sobotę 27 lutego, o 12:00 telewizja zaprosi na „Weekend z gwiazdami”, czyli specjalne, 6-godzinne wydanie programu „Gwiazdy prezentują”, w którym pojawią się premierowe nagrania z takimi artystami, jak Andrzej Piaseczny, Dawid Podsiadło, Krzysztof Krawczyk, Kombii, De Mono, Lombard, Krystyna Prońko, Halina Frąckowiak. Nie zabraknie zakulisowych historii i opowieści o tym, jak powstały poszczególne utwory.

Kino Polska Muzyka będzie także świętować urodziny Urszuli. Z tej okazji w pierwszy weekend lutego stacja zaprezentuje ranking najlepszych piosenek artystki (6 lutego o 18:00, 7 lutego o 9:00 i 8 lutego o 14:00). Urszula osobiście zapowie każdy utwór, przy okazji zdradzając anegdoty związane z jego powstaniem.

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ