AKTUALNOŚCI

Xxanaxx w Stodole 10 grudnia

czwartek, 3 grudnia 2015

Jeden z najciekawszych polskich zespołów elektronicznych wystąpi 10 grudnia w warszawskiej Stodole. 

W pigułce XXANAXX to duet z Warszawy tworzący muzykę elektroniczną. Wszystko zaczęło się gdy Klaudia rozglądała się za odpowiednim producentem, Michał poszukiwał wokalistki o nietypowym głosie. Ich scieżki skrzyżowały się w 2012 skąd nie było już powrotu. Od pierwszych chwil w studio wiedzieli, że chcą razem tworzyć muzykę.

Pierwszy singiel zatytułowany Disappear ujrzał światło dzienne w grudniu 2012 roku. W sierpniu 2013 nakładem U Know Me Records ukazała się debiutancka EP’ka zespołu, z której znamy także utwory Broken Hope czy Got U Under.

Zespół wystąpił na licznych koncertach i festiwalach m.in Open’er Festival, Audioriver, Tatarak, Selektor, Malta Festival czy też The Great Escape.

Portal Brand New Anthem nagrodził duet XXANAXX tytułem Debiut Roku 2013. Zespół był nominowany w wielu plebiscytach za 2013 rok jako debiut oraz odkrycie roku. Portal Muno.pl przyznał duetowi za 2014 rok nagrodę Zespół Roku.

Ich pierwszy album Triangles, który był jednym z najbardziej oczekiwanych debiutów roku, ukazał się w maju 2014 r. nakładem Warner Music Polska. Płyta została bardzo dobrze przyjęta przez media, fanów oraz polskich jak i zagranicznych artystów.

Obecnie zespół od ponad roku owocnie koncertuje po Polsce jak i Europie, a utwory takie jak Stay, Story czy Give U The World na stałe zagościły w radioodbiornikach.

Wejście: 19:00

GOŚCIE SPECJALNI:
MARIKA
Ras z Rasmentalism

Bilety:
44 PLN (stojące), 64 PLN (balkony)
 
Szczegóły na www.stodola.pl

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ