AKTUALNOŚCI

Urszula "Biała droga live" z Przystanku Woodstock 2015

czwartek, 19 listopada 2015

"Biała droga live" (CD+DVD) - koncert Urszuli zarejestrowany podczas Przystanku Woodstock 2015 od 20 listopada w sprzedaży. 

Urszula ma w sobie tę cudowną, nieprzemijającą przez lata kobiecość, która sprawiła, że czuliśmy się wspaniale u jej boku na amerykańskim Woodstocku w 1994 roku. Była jak kolorowy, przepiękny kwiat przypominający nam hipisowski 1969 rok, czas tego pierwszego amerykańskiego Woodstocku.  Z tym samym blaskiem, urokiem i przepięknym głosem wystąpiła na Przystanku Woodstock 2015 roku. Jej koncert odbył się w namiocie Akademii Sztuk Przepięknych grubo po północy, kiedy Woodstockowicze mieli jeszcze żywo w pamięci naszą woodstockową podróż po Stanach, którą chwilę wcześniej pokazywaliśmy na telebimach w dokumencie pt. „Misja”.

Koncerty w środową noc mają swój niesamowity klimat, który jest sumą emocji kilkusettysięcznego tłumu czekającego już na oficjalne otwarcie Przystanku Woodstock. I właśnie w tym oczekiwaniu publiczność całkowicie poddaje się atmosferze stworzonej przez artystę.

W przypadku koncertu Uli, i tak jak to było rok wcześniej – Kasi Kowalskiej, poddaje się także wspomnieniom, bo artystka zaprezentowała nam materiał z płyty „Biała Droga”, którą skomponował Stachu Zybowski jeszcze w Nowym Jorku w 1994 roku. Wspaniała rockowa oprawa, świetna forma Urszuli i siła festiwalowej publiczności stworzyła tamtej nocy widowisko, które zarejestrowaliśmy od pierwszego do ostatniego dźwięku. Dzielimy się nim teraz z Wami i zapraszamy do otulenia się wszystkimi piosenkami i przeżywania ich jak nocną przygodę, pełną gwaru, śpiewu i kolorów Najpiękniejszego Festiwalu Świata – Przystanku Woodstock.

JUREK OWSIAK

Tracklista CD/DVD:

 1. NIEBO DLA CIEBIE
 2. NA SEN
 3. EUFORIA
 4. JA PŁACZĘ
 5. WHAT IS AND WHAT SHOULD NEVER BE
 6. WOODSTOCK 94
 7. TEN TATO
 8. KONIK NA BIEGUNACH
 9. MÓJ BLUES
 10. BIAŁA DROGA
 11. LEWIATAN
 12. MILLENIUM
 13. DMUCHAWCE, LATAWCA WIATR – bonus CD
 14. LUZ BLUES, W NIEBIE SAME DZIURY – bonus CD

Dodatki DVD:

 1. BISY WOODSTOCK 2015: Dmuchawce, Latawce, Wiatr; Niebo dla Ciebie; Na Sen.
 2. Slideshow
 3. Making Of Woodstock

Wsparcie Medialne m.in. :

KINO POLSKA MUZYKA, INTERIA.PL, ZŁOTE PRZEBOJE, KRĘCIOŁA, CGM.PL, MAGAZYN GITARZYSTA

Album został wydany przez Złoty Melon, należącego do Fundacji WOŚP, największego wydawcę płyt DVD z polską muzyką rockową w wersji "live". 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ