AKTUALNOŚCI

Kino Polska Muzyka z nową oprawą antenową

czwartek, 29 października 2015

Telewizja Kino Polska Muzyka 31 października pojawi się w nowej oprawie antenowej. Największe polskie przeboje nadal będą wyróżniały stację spośród innych kanałów muzycznych.

Nowa szata graficzna Kino Polska Muzyka będzie przyciągała energicznymi i barwnymi  animacjami, które podkreślą rozrywkowy charakter stacji. Stacja tym samym odejdzie od dotychczasowej kolorystyki w stylu retro.

Motywem przewodnim nowej oprawy antenowej będą animowane pasy nawiązujące do muzycznego equalizera oraz logotyp w kształcie płyty winylowej.  Samo logo ulegnie delikatnej zmianie i będzie pojawiało w wersji monochromatycznej. Do oprawy włączono także nową linię melodyczną, opartą na krótkich dźwiękach dopasowanych rytmicznie do animacji.

Nie zmieni się ramówka stacji. Kino Polska Muzyka w dalszym ciągu stawia na największe polskie przeboje lat 70., 80., 90., i współczesne hity.

Kino Polska Muzyka dociera obecnie do ok. 6,7 mln gospodarstw domowych. Telewizja w trzecim kwartale 2015 r. zanotowała średni udział w rynku na poziomie 0,13% (SHR 16-49).

Nowa oprawa antenowa została przygotowana przez dział marketingu Kino Polska TV S.A.

Poniżej wideo prezentujące nową oprawę:

Nowa oprawa antenowa Kino Polska Muzyka

Kino Polska Muzyka w nowej oprawie – zapowiedź

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ