AKTUALNOŚCI

Październik w Kino Polska Muzyka

sobota, 26 września 2015

Koncert „IRA Akustycznie” po raz pierwszy w telewizji, najciekawsze warszawskie teledyski oraz najpiękniejsi wokaliści i wokalistki - to październikowe propozycje telewizji Kino Polska Muzyka.

Klimatyczne uliczki Pragi, zielony Żoliborz, nowoczesne przestrzenie Ursynowa. Warszawskie dzielnice zainspirowały wielu polskich artystów do nakręcenia wideoklipów. „Najlepsze teledyski z Warszawy” będzie można zobaczyć na antenie Kino Polska Muzyka 4 października o godz. 22:00. Program będzie podsumowaniem wspólnego cyklu Kino Polska Muzyka i portalu Metro, w ramach którego przez cały wrzesień na www.metrowarszawa.pl prezentowane były klipy nagrane w poszczególnych dzielnicach stolicy.

W październiku na antenie Kino Polska Muzyka będzie można zobaczyć kolejny, premierowy koncert. Tym razem będzie to wyjątkowy, akustyczny występ zespołu IRA, nagrany w Klubie Wytwórnia w Łodzi 1 października 2014 r. Zespołowi akompaniowała sekcja smyczkowa, która razem z akustyczną gitarą, akordeonem i fortepianem nadały koncertowi niezwykłej atmosfery. 45-minutowa wersja koncertu „IRA akustycznie” po raz pierwszy w telewizji 25 października o godz. 22:00.

10 października na antenie Kino Polska Muzyka pojawią się najwięksi przystojniacy i najpiękniejsze piosenkarki. Stacja przygotowała ranking pięknych i utalentowanych wokalistów oraz wokalistek. Ten program będzie cieszył i ucho, i oko. 25 najpiękniejszych wokalistek – godz. 11:00, 25 najprzystojniejszych wokalistów – godz. 13:00.

Kino Polska Muzyka w październiku będzie także na bieżąco z najnowszym przebojami.  W programie „Polski TOP Tygodnia” (sobotę o 19:00) widzowie mogą spodziewać się świeżutkich hitów zarówno młodych gwiazd, jak i „starych” wyjadaczy.

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ