AKTUALNOŚCI

Kino Polska Muzyka i FilmBox w ofertach pre-paid nc+

czwartek, 7 maja 2015

Kino Polska Muzyka w ofercie pre-paid nc+

Kanały Kino Polska Muzyka i FilmBox dostępne będą od 11 maja dla użytkowników ofert bez umowy platformy nc+ tj.: Telewizji na Kartę HD i dawnej Telewizji n na kartę.

Oba kanały należące do grupy Kino Polska TV S.A. znajdą się w nowym Pakiecie o nazwie 'Ekstra HD'. Pakiet Ekstra HD - udostępniany za dodatkową opłatą 1990 zł miesięcznie - będzie zawierał ponad 50 kanałów (w tym 23 HD). Użytkownicy będą mogli go aktywować za pomocą smsa lub kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta. Warunkiem korzystania z Pakietu Ekstra HD jest korzystanie z Pakietu Domowego HD (1990 zł mies.) i Pakietu Premium HD (1990 zł mies).

W ofercie Telewizji na Kartę HD i Telewizji n na kartę dostępne są także inne kanały z portfolio Kino Polska TV S.A.: Kino Polska w Pakiecie Domowym HD oraz FilmBox HD w Pakiecie Premium HD.

Telewizja na kartę HD i Telewizja n na kartę umożliwiają korzystanie z programów telewizyjnych w cyfrowej jakości obrazu w systemie pre-paid bez konieczności podpisywania umowy.

Kino Polska Muzyka to jedyny kanał muzyczny który emituje wyłącznie polską muzykę. Stacja prezentuje największe przeboje polskich wykonawców z różnych dekad w tym współczesne przeboje.

FilmBox to kanał filmowy prezentujący kino rozrywkowe z doborową obsadą aktorską. Na swojej antenie stacja emituje m.in. filmy nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych poruszające dramaty zabawne komedie seriale cieszące się popularnością na całym świecie oraz wysokobudżetowe produkcje w gwiazdorskiej obsadzie.

/dat/aktualnosci/000000/000000193/images/81b72ed790fd5e9.jpg )

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ