AKTUALNOŚCI

Jubileuszowy koncert z okazji 30-lecia PAPA D(ance)

środa, 15 kwietnia 2015

W sobotę 18 kwietnia w Klubie Hybrydy w Warszawie odbędzie się jubileuszowy koncert z okazji 30-lecia zespołu PAPA D(ance). To będzie prawdziwy powrót do szalonych lat 80-tych. Dla naszych fanów na Facebooku mamy wejściówki na to wyjątkowe wydarzenie.

Plakat Koncert Papa D

Lata 80-te to zdaniem wielu czas największych hitów. Wtedy właśnie swoje największe przeboje nagrywał zespół Papa Dance a były to: Naj Story Maxi Singiel Monaliza ('Nasz Disneyland') Ordynarny Faul Kamikadze Królowa fal Panorama Tatr Gdzie jest Ola Ocean wspomnień (czyli -'szary wiruje pył“) czy Nietykalni.

Po zmianie nazwy na Papa D. nagrali kolejne hity: Czarny śnieg Będziemy tańczyć Bezimienni oraz ich własne wersje takich światowych hitów jak: Tora Tora Tora Sunshine Reggae czy Words don''t come easy.

Te wszystkie fantastyczne przeboje zabrzmią podczas specjalnego jubileuszowego koncertu z okazji 30-lecia zespołu który odbędzie się w warszawskim klubie Hybrydy 18 kwietnia o 19:00.

Na koncert warto przygotować stylizację w stylu lat 80-tych. Kolorowe ubrania i szalone fryzury to w końcu nieodzowny element tamtych czasów. Właściciela najciekawszych przebrań otrzymają nagrody od PAPA D.

W trakcie koncertu zespół otrzyma odznakę 'Zasłużony dla Kultury Polskiej' nadaną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Panią prof. Małgorzatę Omilanowską oraz Statuetkę jubileuszową SAWP z okazji 30-lecia pracy artystycznej.

Zapraszamy wszystkich: tych którzy w latach 80-tych przy hitach Papa Dance tańczyli na swoich pierwszych dyskotekach tych którzy polubili lata 80-te mimo że jeszcze ich wtedy na świecie nie było oraz tych którzy jeszcze nie znają klimatu lat 80-tych ale mają wolny sobotni wieczór i szukają najlepszej imprezy w mieście!

Klub Hybrydy ul. Złota 7/9 18.04.2015 godz. 19.00

Na fanpage Kino Polska Muzyka na Facebooku mamy dla Was wejściówki na ten koncert. Zapraszamy do śledzenia aktualności. Facebook/KinoPolskaMuzyka

/dat/aktualnosci/000000/000000185/images/737f45d0da9dce2.jpg )

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ