AKTUALNOŚCI

DŻEM 12 i 13 grudnia 2014 Warszawa, Klub Stodoła

środa, 3 grudnia 2014

Dżem koncert w Klubie Stodoła

Uznawany za jeden z najważniejszych zespołów polskiego rocka. Od 35 lat na scenie. Mający na swoim koncie takie nieśmiertelne przeboje jak Whisky Listy do M. czy Wehikuł Czasu. Kultowy Dżem wystąpi w warszawskim klubie Stodoła dwukrotnie - 12 i 13 grudnia.

Są takie zespoły które wrosły w klimat Stodoły stając się nieodłączną jego częścią. Odwiedzają ją regularnie za każdym razem gromadząc pełną salę swoich wiernych fanów. Dżem to zdecydowanie jeden z nich!

Mimo swych burzliwych dziejów zespół ten istnieje już od kilkudziesięciu lat.

Kapela zaczęła kształtować się w 1973 roku ale jej pierwsze piosenki autorskie powstały w 1979 roku. Rok później o Dżemie usłyszała cała Polska a to za sprawą występu w Jarocinie. W 1981 roku na tym samym festiwalu zespół zagrał już jako gwiazda.

Od lat 70-tych skład przeszedł wiele transformacji zarówno personalnych jak i muzycznych doświadczany tragediami jakimi była śmierć Ryśka Riedla a potem Pawła Bergera. Jednak nawet po tak druzgocących wydarzeniach muzycy potrafili się podnieś i powrócić do grania jeszcze lepsi i bardziej doświadczeni. Wykuwany w ciężkich warunkach do dziś Dżem jest nie do zdarcia.

W klubie Stodoła tych gigantów polskiego bluesa posłuchać będzie można 12 i 13 grudnia!

Zapraszamy!
Bilety w cenie:
Do 20 listopada - 44 pln stojące /64 pln balkon
Od 21 listopada - 51 pln stojące /71 pln balkon
do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ