AKTUALNOŚCI

Julia Marcell 21 listopada -Warszawa

poniedziałek, 10 listopada 2014

Julia Marcel ponownie w Stodole! 21 listopada charyzmatyczna wokalistka zaprezentuje warszawskiej publiczności po raz pierwszy na żywo materiał z nowej płyty której premiera przewidziana jest na jesień tego roku!

Julia Marcell kończy właśnie pracę nad trzecim studyjnym albumem. Nowy krążek artystki to bardzo osobista najciemniejsza w jej dotychczasowym dorobku opowieść. Jest to również płyta o zupełnie nowym brzmieniu. Nagrana na żywo w Berlinie wyprodukowana przez Julię i Thomasa Fietza łączy świeżość i energię koncertowego składu z bardzo przemyślanymi zredukowanymi aranżacjami.

Artystka opowiada o albumie: Jest to płyta o dużej rozpiętości emocjonalnej na której to co bardzo osobiste miesza się z tym wykreowanym wymyślonym a jedno pracuje na drugie. Jak we wspomnieniach w których wypełnia się własną wyobraźnią to co się zapomniało nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Nowy album Julii Marcell ukaże się jesienią. Publiczność będzie go miała okazję usłyszeć już 21 listopada w warszawskim klubie Stodoła.

ZAPRASZAMY!

BILETY:

Do 31 października - 40 pln (stojące) 60 pln (balkon)
Od 1 listopada - 47 pln (stojące) 67 pln (balkon)

do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

/dat/aktualnosci/000000/000000168/images/5f3907b2c82f843.jpg )
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ