AKTUALNOŚCI

NIECH OGIEŃ PŁONIE

czwartek, 4 września 2014
fot. Magdalena Pawlak (Pin Up LadySabath)
fot. Magdalena Pawlak (Pin Up LadySabath)

jesienna trasa zespołu Closterkeller - Abracadabra Gothic Tour 2014

W tym roku grupa Closterkeller świętuje kolejny w ostatnim czasie jubileusz - 10 października koncertem w Pile rozpocznie się 10 edycja flagowej trasy zespołu. W zeszłym roku było klasycznie czyli mrocznie i ciężko zaś w tym roku słuchacza zaleje wartki potok gorących dynamicznych i rockowych dźwięków.

Tegoroczna edycja trasy obejmie 23 miasta i potrwa od 10 października do 30 listopada. Będzie to pierwsza edycja trasy po zmianach personalnych w składzie kapeli. Tym bardziej powinna to być nie lada gratka dla fanów ostrych brzmień ponieważ nowy skład z Zuzą Jaśkowiak na gitarze i Olkiem Gruszką na basie wprowadził duży powiew świeżości i żywiołowości zarówno w samym zespole jak i wśród grona wiernych fanów Closterkeller.

fot. Magdalena Pawlak (Pin Up LadySabath)
fot. Magdalena Pawlak (Pin Up LadySabath)

Podczas jubileuszowej edycji trasy zaplanowana jest też niespodzianka na którą z utęsknieniem wyczekują rzesze oddanych fanów legendy polskiego rocka gotyckiego. 'Zamierzamy zaprezentować naszym słuchaczom kilka przedpremierowych utworów gdyż zespół jest obecnie w trakcie tworzenia muzyki na nową płytę' - zdradza Anja Orthodox liderka i wokalistka zespołu Closterkeller.

Patronami medialnymi trasy są: AlterNation Bat-Cave.pl dlastudenta.pl Fabryka Zespołów Kino Polska Muzyka Limiter Rockville oraz student.pl.

trasa koncertowa Closterkellertrasa koncertowa Closterkeller
/dat/aktualnosci/000000/000000142/images/6d36301607a4e43.png )
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ