AKTUALNOŚCI

Będzie 2. edycja ArtDeRue Festu!

poniedziałek, 7 lipca 2014

Już 10 i 11 października tego roku w Rzeszowie na jednej scenie wystąpią m.in.: GrubSon Pokahontaz Jarecki i BRK Bob One czy K2. To jednak nie jedyni artyści którzy zagrają w ramach kolejnej edycji ArtDeRue Festivalu. Sprawdź szczegóły!

- Dziś mogę już oficjalnie z ogromną radością i satysfakcją potwierdzić że odbędzie się 2. edycja ArtDeRue Festu. Najpóźniej w przyszłym tygodniu ruszamy ze sprzedażą biletów - zapowiada Łukasz 'Osa' Osowicz organizator imprezy z ramienia ArtDeRue. - Miejsce to samo co w zeszłym roku: teren galerii Millenium Hall w Rzeszowie. Bawimy się za to w drugi weekend października - dodaje.

Fokus Rahim i Michał Szewczulak Grubson Jarecki i BRK

Jak podkreślają organizatorzy wyjątkowość tegorocznej imprezy zapewni prawdziwa śmietanka polskiej sceny rap/hip-hop reggae ragga dancehall a nawet funk czy elektroniki. Zdradzają również że poza reprezentantami MaxFloRec festiwal uświetnią inni zaprzyjaźnieni z nimi muzycy m.in. Ten Typ Mes. - Jeszcze w tym miesiącu podamy do publicznej informacji pełny line-up - zapowiada Osowicz. Poniżej przypominamy najnowszy klip Bob One''a z gościnnym udziałem Pokahontaz który z pewnością jesienią tego roku nucić będzie rzeszowska publiczność.

Patronatem medialnym wydarzenie objęli: Czwórka Polskie Radio Co Jest Grane Kino Polska Muzyka Legalna Kultura DlaStudenta.pl CGM.pl Popkiller.pl Hip-Hop.pl RapPortal.pl RapDuma.pl RRR.com.pl i hip-hopowy magazyn internetowy VAIB. Więcej szczegółów szukajcie już wkrótce w naszym serwisie a także na www.artderue.com.pl www.maxflo.pl i w wydarzeniu na Facebooku.

/dat/aktualnosci/000000/000000136/images/29e08ff774b3b30.jpg )
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ