AKTUALNOŚCI

BRACIA FIGO FAGOT - 21 i 22 lutego 2014 Klub Stodoła

poniedziałek, 17 lutego 2014

Po wyprzedanym koncercie 5 października Bracia Figo Fagot ponownie zagrają w Stodole! Koncerty zespołu odbędą się 21 i 22 lutego co jest doskonałą wiadomością nie tylko dla tych dla których biletów zabrakło ale także dla tych którzy bawili się wyśmienicie i mają chęć na powtórkę.

Zespół Bracia Figo Fagot powstał we wrześniu 2010 roku na potrzeby serialu Kaliber 200 Volt emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii.

21 maja 2012 roku nakładem S.P. Records ukazała się debiutancka płyta zespołu zatytułowana Na Bogatości.

Album zawiera utwory znane z serialu Kaliber 200 Volt w nowych aranżacjach a także nowe kompozycje. Płyta jeszcze tydzień przed premierą znalazła się na pierwszym miejscu przedsprzedaży EMPIK.com w rankingu TOP 50.

Singlem promującym wydawnictwo jest utwór Bożenka do którego teledysk obejrzało już prawie 9 milionów użytkowników kanału YouTube.

Zespół nieprzerwanie koncertuje a frekwencja podczas koncertów bije rekordy!

5 października odbyła się premiera najnowszego krążka kapeli zatytułowanego Eleganckie Chłopaki. Poza dostępnymi już do odsłuchania online pięcioma przebojami Bracia Figo Fagot przygotowali siedem zupełnie nowych utworów które jak zawsze wzbudzą wiele kontrowersji wzburzą Wasze szare komórki i porwą Wasze nogi na parkiet.

Skład zespołu:
Figo - Fabian Barłoś (Piotr Połać) - vocal teksty
Fagot - Szymon Filip Barłoś (Bartosz Walaszek) - keyboard vocal teksty
Bartosz Walaszek - jeden z założycieli amatorskiego zespołu filmowego ZF Skurcz czego owocem jest pełnometrażowy film Bułgarski Pościkk oraz założyciel zespołu GIT Produkcja pod którego szyldem powstały kultowe dziś produkcje takie jak Wściekłe Pięści WężaSarnie Żniwo.

Miejsca stojące: 35 pln w przedsprzedaży 42 pln w dniu koncertu
Miejsca siedzące na balkonie: 55 pln w przedsprzedaży 62 pln w dniu koncertu
do kupienia w TicketClub Batorego (Warszawa ul. Batorego 10; kasa Klubu Stodoła);
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

/dat/aktualnosci/000000/000000112/images/c495cb80de174f2.jpg )
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ