AKTUALNOŚCI

MARIA PESZEK - 14 lutego w Klubie Stodoła

wtorek, 11 lutego 2014

14 lutego podczas koncertu Walentynkowego Klub Stodoła będzie miał przyjemność gościć na swojej scenie Marię Peszek wokalistkę aktorkę autorkę tekstów i performerkę.

Będzie to ostatni występ Artystki w Warszawie przed przerwą w koncertowaniu.

Maria to niezwykła osobowość polskiej sceny muzycznej i teatralnej. Po 10 latach spędzonych na rozwijaniu kariery aktorskiej grając u najważniejszych reżyserów teatralnych filmowych i telewizyjnych od 2005 roku Artystka skupia się na dziedzinie która okazała się jej prawdziwą pasją - muzyce.

Miasto mania projekt współtworzony z Wojciechem Waglewskim w błyskawicznym tempie przyniósł Artystce szeroki rozgłos i uznanie. Jej drugi album wyprodukowana przez Andrzeja Smolika Maria Awaria pojawił się w 2008 roku i okazał się jednym z największych wydarzeń artystycznych ostatnich lat. Jego wydanie pociągnęło za sobą ponad 200 koncertów zagranych w całej Polsce i za granicą 100 tysięcy sprzedanych płyt i występy na największych festiwalach muzycznych. Od 2008 roku Maria Peszek prowadzi także w Radiu Roxy swój autorski program - Radio Maria.

W 2012 ukazała się trzecia najbardziej przejmująca i bezkompromisowa płyta w dotychczasowej karierze Marii - Jezus Maria Peszek. Poruszając tematy religijności polskości i tradycyjnych ról społecznych album ten nie tylko wzbudził skrajne emocje podzielając opinię publiczną ale także okazał się absolutnym bestsellerem. Krążek rozszedł się w nakładzie niemal 50 tys. egzemplarzy przynosząc tym samym Artystce trzeci w karierze status platynowej płyty.

Obecnie Maria koncertuje z materiałem z najnowszego albumu w Polsce i za granicą. Poza kilkudziesięcioma koncertami na terenie całego kraju Artystka wystąpiła także w Londynie i Dublinie oraz na festiwalach - Open''er Jarocin Colours of Ostrava Przystanek Woodstock i Męskie Granie.

Występ Marii Peszek na żywo będzie można zobaczyć w Stodole 14 lutego!

Bilety w cenie: 47/67 pln - przedsprzedaż oraz 54/74 pln w dniu koncertu
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

/dat/aktualnosci/000000/000000111/images/82d96fa736c59c3.jpg )
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ