AKTUALNOŚCI

EDYTA BARTOSIEWICZ - 19 grudnia 2013 Klub Stodoła

poniedziałek, 16 grudnia 2013

19 grudnia na deskach sceny Stodoły wystąpi niezwykła Wokalistka autorka wielu tekstów i piosenek Edyta Bartosiewicz! Artystka rozpoczęła swoją działalność artystyczną w drugiej połowie lat 80 grając z amatorskim zespołem Staff później Holloee Poloy. W 1992 ukazał się solowy album Artystki pt. Love. Jednak to jej druga płyta Sen odniosła ogromny sukces sprzedając się w nakładzie 600 tysięcy egzemplarzy. Rok później trafił do sprzedaży trzeci album Artystki: Szok''n''Show. W dwa lata później wydany został czwarty krążek pt. Dziecko. W 1998 Artystka wydała piątą płytę Wodospady.

Edyta Bartosiewicz

W pierwszej dekadzie 21 wieku Edyta Bartosiewicz rozpoczęła pracę nad szóstym albumem studyjnym którą często przerywała w między czasie występując gościnnie m.in. na płycie wydanej przez Krzysztofa Krawczyka - To co w życiu ważne (2004). Z Krawczykiem nagrała w duecie piosenkę pt. Trudno tak... wysoko notowana na listach przebojów Polskiego Radia i wyróżniona nagrodą Fryderyka. W tamtym okresie Piosenkarka ograniczyła działalność do nielicznych występów scenicznych a w 2010 wznowiła swoją działalność podczas Orange Warsaw Festival gdzie ku uciesze swych fanów zaprezentowała nowy repertuar i zapowiedziała premierę nowej płyty. Ostateczna premiera albumu Renovatio nastąpiła na początku października tego roku.

Już 19 grudnia będziemy mieli okazję posłuchać muzycznych nowości z ostatniego tak długo wyczekiwanego albumu Wokalistki.

Bilety w cenie:
Miejsca stojące: 75 pln - przedsprzedaż oraz 85 pln w dniu koncertu
Miejsca na balkonie: 95 pln - przedsprzedaż oraz 105 pln w dniu koncertu

Bilety są już dostępne w TicketClub Batorego (ul. Batorego 10 kasa Klubu Stodoła) oraz na stronie www.stodola.pl
Sprzedaż na www.ebilet.pl www.ticketpro.pl www.eventim.pl rusza od 13 listopada.

/dat/aktualnosci/000000/000000105/images/dbac85336ff888a.jpg )
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ