AKTUALNOŚCI

DŻEM - 5 i 6 grudnia 2013 Klub Stodoła

czwartek, 5 grudnia 2013

Zapraszamy na ogromną porcję bluesa w najlepszym wydaniu. 5 i 6 grudnia 2013 roku w warszawskim klubie Stodoła odbędą się aż dwa koncerty zespołu Dżem!

Zespół Dżem

Są takie Zespoły które wrosły w klimat Stodoły stając się nieodłączną jego częścią. Odwiedzają ją regularnie za każdym razem gromadząc pełną salę swoich wiernych fanów. Dżem to zdecydowanie jeden z nich!

Mimo swych burzliwych dziejów zespół ten istnieje już od kilkudziesięciu lat. Ciężko jest wskazać dokładny moment powstania kapeli lecz bezsprzecznie wiąże się on nierozerwalnie z historią festiwalu w Jarocinie. Od lat 70tych skład przeszedł wiele transformacji zarówno personalnych jak i muzycznych doświadczany tragediami jakimi była śmierć Ryśka Riedla a potem Pawła Bergera. Jednak nawet po tak druzgocących wydarzeniach muzycy potrafili się podnieś i powrócić do grania jeszcze lepsi i bardziej doświadczeni. Wykuwani w ciężkich warunkach do dziś Dżem jest nie do zdarcia a już w przyszłym roku świętować będziemy 35-o lecie istnienia zespołu.

W klubie Stodoła tych gigantów polskiego bluesa posłuchać będzie można 5 i 6 grudnia!

Bilety w cenie:
Miejsca stojące: 42 pln w przedsprzedaży oraz 49 pln w dniu koncertu
Miejsca siedzące na balkonie: 62 pln w przedsprzedaży oraz 69 pln w dniu koncertu
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) i TicketClubie (Warszawa ul. Bracka 25 - Księgarnia i Salon muzyczny Traffic Club);
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

Koncert zespołu Dżem w Stodole
/dat/aktualnosci/000000/000000101/images/6c19474ceea8aee.jpg )
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ